Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Noor İslam
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
Admin
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
ascary
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
ahmed yusuf
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
Corina
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
nargis b
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
io@n@
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
jadhha
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
Miss Surya
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
Selma Nuran
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
Ultimele subiecte
» Ruga rostita in taina de cei necajiti
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Iul 27, 2015 5:01 am Scris de nargis b

» Ruga pentru intampinarea lunii Ramadhan
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Iun 19, 2015 1:50 am Scris de nargis b

» Munca asidua si darnicia
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mar 15, 2015 4:02 am Scris de nargis b

» Mai intai pentru aproape si apoi pentru sine
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mar 14, 2015 11:02 pm Scris de nargis b

» Imamul Hussein (as) - Scurta descriere si analiza
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Mar 09, 2015 3:03 pm Scris de Admin

» Viata Imamului Hasan (as)
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Mar 03, 2015 6:44 pm Scris de Admin

» Viata Fatimei Al Zahraa (as)
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Feb 26, 2015 6:45 pm Scris de Admin

» Imamul Ali (as) - Viata sa
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Feb 24, 2015 5:28 pm Scris de Admin

»  Profetul Muhammad (salla Allah alayhi wa alih wa salam)
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Feb 23, 2015 5:03 pm Scris de Admin

» Perioada sarcinii
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Feb 23, 2015 12:36 am Scris de nargis b

» Oare unde sunt si ce mai fac revertitii?
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 28, 2015 5:05 pm Scris de Admin

» Taqwa - Evlavia
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Ian 18, 2015 6:38 pm Scris de nargis b

» Ruga tainica a celor care nadajduiesc
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 07, 2015 11:34 pm Scris de nargis b

» Ruga tainuita a celor ce se caiesc
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Ian 05, 2015 3:01 am Scris de nargis b

» Obiecţii ȋmpotriva credinţei ȋn dreptatea divină – Partea a II-a
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Ian 05, 2015 2:04 am Scris de nargis b

» Norme pentru atingerea perfectiunii spirituale
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 31, 2014 7:47 am Scris de nargis b

» Ruga rostita in taina de cei care se plang
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 31, 2014 5:26 am Scris de nargis b

» Sunt dezastrele manifestarea dreptatii sau milei lui Allah?
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Dec 27, 2014 3:23 am Scris de nargis b

» Calea de mijloc - Amr bainal amrain
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Dec 08, 2014 12:15 am Scris de nargis b

» Scoala shiita versus Ashairah si Mutazilah
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Noi 24, 2014 1:03 am Scris de nargis b

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
geomap

hit counters
Bloguri dragi mie
Noul Musulman
Blogu'lu'Yusuf
Hadisuri
Familia İslamica
Coranul Tradat
İslam Romanesc
Gradinile Credincioşilor
Dumnezeu ın Coran
Subiectele cele mai active
TRADITIA PROFETULUI
Versetul zilei
SA NE CUNOASTEM!
SUBIECTE LA CARE TREBUIE SA MEDITEZI
SCUZELE FEMEİLOR CARE NU PORATA VAL
Istoria Convertirii Mele...
Lectii despre Ramadan - Sheikh Assim L. Al Hakeem
BINE ATI VENIT!
DUA PENTRU FIECARE ZI DIN LUNA RAMADAN
INTREBARI & RASPUNSURI
facebook
Forumul Despre Islam

Creează-ți o insignă
Cei care creeaza cel mai des subiecte noi
Noor İslam
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
Admin
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
ahmed yusuf
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
nargis b
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
io@n@
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
Corina
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
ilayda
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
Noor
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
Selma Nuran
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
Umm Adam
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_lcapSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Voting_barSA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Vote_rcap 
VIZITATORI
SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Labels=0

 

 SA NE CUNOASTEM!

In jos 
+16
de4throw
Mahmud
D0niella
romanitsa
Selma Nuran
Alexyna
io@n@
Mariam
khadijah ahmed
3cristinutza
daniel25_vaslui
ilayda
Corina
Noor İslam
betti
Admin
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 426
Data de inscriere : 08/10/2009
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Oct 08, 2009 8:29 pm

Rezumarea primului mesaj :

In numele lui Allah, Milostivul, Induratorul!

Assalam aleikum!

Numele meu islamic este Ahmed Yusuf, sunt musulman de 10 ani, locuiesc in Bucuresti si doresc sa cunosc cat mai multi oameni interesati de cultura si civilizatia islamica.
Sus In jos
https://forumuldespreislam.forumgratuit.ro

AutorMesaj
de4throw

de4throw


Mesaje : 5
Data de inscriere : 02/10/2010
Varsta : 39
Localizare : Craiova

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Oct 02, 2010 2:43 pm

Va multumesc, sora Meryem, Jazak Allah Kahyr pentru munca dumneavoastra depusa in domeniul cunoasterii adevarului.
Sus In jos
ascary

ascary


Mesaje : 126
Data de inscriere : 11/12/2010

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Dec 11, 2010 2:39 am

Assalamu aleykom wa rahmatu Allah wa barakatu,

Salut forum!

Am primit o invitatie pe e-mail care suna cam asa "Forumul Despre Islam wants to be friends with you on Facebook". Putin surprins fiindca nu prea (adica deloc) umblu pe Facebook dau "Confirm fiend" si apoi dau o cautare pe Gugal SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 30994 dupa "Forumul Despre Islam" sa vedem cine vrea sa fie prieten cu mine. Ma asteptam sa imi apara forumurile islamice din Romania despre care mai stiu cate ceva,dar spre uimirea mea,chiar a aparut acest site "Forumul Despre Islam". Ei acum ca tot am intrat (mi-am facut si cont) pot sa spun asa la prima vedere ca forumul arata bine,placut la vedere,confortabil pentru cautari...elhamdulillah.
Felicitari initiatorilor acestui forum si acum voi purcede,inshAllah la rasfoirea subiectelor.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 426
Data de inscriere : 08/10/2009
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Dec 11, 2010 6:09 am

بسم الله الرحمن الرحيم

Assalam aleikum wa rahmatullah wa barakatuhu!

Bun venit pe forum frate Ascary! Te cunosc "virtual" de pe un alt forum , si intotdeauna am apreciat postarile tale pline de inteligenta, bun simt si nu in ultimul rand, umor.
Bunul Allah sa te binecuvanteze pe tine si pe familia ta!
Sus In jos
https://forumuldespreislam.forumgratuit.ro
ascary

ascary


Mesaje : 126
Data de inscriere : 11/12/2010

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Dec 12, 2010 5:51 am

Elhamdulillah pentru urari si vi le intorc inzecit.
Fie Allah Preainaltul sa binecuvanteze toata Ummah.
Sus In jos
Noor İslam
Admin
Admin
Noor İslam


Mesaje : 551
Data de inscriere : 22/04/2010
Varsta : 42
Localizare : Turcia

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 5:11 pm

Wa Aleykum Selam Wa Rahmatullahi Wa Barakatuhu !

Bine ai venit printre noi frate Ascary,sper ca prezenta ta pe acest forum sa fie un prilej de sporire a credintei, cunostintelor despre islam si a fratiei.
Echipa Forumului ıti doreşte şedere cat mai placuta pe Forumul Despre İslam !
Sus In jos
http://www.muslimsromania.blogspot.com
ascary

ascary


Mesaje : 126
Data de inscriere : 11/12/2010

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 7:32 pm

Bine v-am gasit sora Meryem. InshAllah imi voi spori cunostintele despre Sfantul Islam pe acest forum,in consecinta va voi urmari cu interes. Shukran pentru urari.
Allah Preainaltul sa va rasplateasca pentru efortul depus pentru o mai buna cunoastere a Sfintei noastre Religii.
Sus In jos
maya

maya


Mesaje : 3
Data de inscriere : 16/12/2010
Localizare : greece

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 10:30 pm

assalam aleikum

numele meu este mioara (maya imi spun prietenii ),locuiesc in Grecia
si sunt , nu de mult timp ,musulmana...
inshallah ca v-am gasit,sper sa ne petrecem timpul in mod util pe acest forum
Allah sa ne indrume pasii...

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 599871
Sus In jos
http://mayamary.wordpress.com/
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 426
Data de inscriere : 08/10/2009
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 10:41 pm

بسم الله الرحمن الرحيم

Assalam aleikum wa rahmatullah wa barakatuhu!

Bun venit pe forum sora Maya! Inshallah sa invatam unii de la altii cat mai multe informatii noi si interesante despre religia noastra.
Te asteptam cu mult drag, oricand, pe forumul nostru despre islam!
Sus In jos
https://forumuldespreislam.forumgratuit.ro
ascary

ascary


Mesaje : 126
Data de inscriere : 11/12/2010

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 4:51 pm

Wa aleykom salam wa rahmatu Allah wa barakatu,

Bine ai venit pe forum sora Maya.InshAllah sa-ti fie sederea cat mai placuta.
Sus In jos
Noor İslam
Admin
Admin
Noor İslam


Mesaje : 551
Data de inscriere : 22/04/2010
Varsta : 42
Localizare : Turcia

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 10:49 pm

Wa Aleykum Selam Wa Rahmatullahi Wa Barakatuhu !

Bine ai venit printre noi surioara Maya, te aşteptam şi pe tine cu subiecte noi şi interesante despre frumoasa noastra religie İslam...
Allah sa te binecuvanteze şi sa fie multumit de tine...
Sus In jos
http://www.muslimsromania.blogspot.com
Sabri Razin




Mesaje : 6
Data de inscriere : 08/12/2010

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 6:48 am

assalamu aleikum eu sunt sabri de pe celalat forum,nu stiu de ce ma prezint eu cu numele asta,da imi place mult.
sunt musulman de anul acesta,prefer sa navighez mai in secret,si sa imi bag nasul peste tot,bineinteles ,nu in sensul rau al cuvantului.
Am pierdut multi prieteni,si sper sa imi fac multi aici,printre voi,si sa invat cat mai multe.
Momentan atat pot spune despre mine,restul poate intr-o zi cand ne vom intalni face2face ,unde voi lasa pe ceilalti sa isi traga cu parerea.
Bine v-am gasit,Allah sa ne ajute si sa ne apere de cele rele,inshAllah.
Sus In jos
ascary

ascary


Mesaje : 126
Data de inscriere : 11/12/2010

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 6:53 am

Wa aleykom salam wa rahmatu Allah wa barakatu,

Bine ai venit frate Razin. InshAllah sa-ti fie sederea placuta si fructuoasa.
Prietenii ni s-au cam dus fratele meu drag.Acum avem frati,surori,parinti si rude.
Sus In jos
Noor İslam
Admin
Admin
Noor İslam


Mesaje : 551
Data de inscriere : 22/04/2010
Varsta : 42
Localizare : Turcia

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 7:02 am

Wa Aleykum Selam Wa Rahmatullahi Wa Barakatuhu frate Sabri !
Allah sa te binecuvanteze si sa te tina in continuare pe calea cea dreapta! SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 542980
Iti doresc şedere cat mai placuta pe Forumul Despre İslam !
Sus In jos
http://www.muslimsromania.blogspot.com
io@n@
MODERATOR
MODERATOR
io@n@


Mesaje : 50
Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 35
Localizare : Bacau/Iasi

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 5:19 am

W aleikum assalam noilor membrii! Sedere cat mai placuta si utila va dorec inshAllah!
Sus In jos
ascary

ascary


Mesaje : 126
Data de inscriere : 11/12/2010

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 5:40 am

Shukran! Va fi,inshAllah.
Sus In jos
mariam rabaddah

mariam rabaddah


Mesaje : 2
Data de inscriere : 05/01/2011
Varsta : 33
Localizare : Oradea

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 05, 2011 1:12 am

Assalamu aleikum frati si surori!Ma numesc Mariam sunt muslim de 1 luna si 3 saptamani si locuiesc in Oradea.As dori sa invat cat mai multe despre Sfanta noastra religie.orice informatii imi sunt de folos.Allah sa va binecuvinteze!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 426
Data de inscriere : 08/10/2009
Varsta : 53
Localizare : Bucuresti

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 05, 2011 2:26 am

بسم الله الرحمن الرحيم

Assalam aleikum wa rahmatullah wa barakatuhu!

Bun venit pe forum, sora Mariam! Ne bucuram foarte mult ca te-ai alaturat forumului nostru si speram sa gasesti multe materiale utile si frumoase care sa iti foloseasca atat in sporirea cunostintelor despre islam, cat si in cresterea imanului(credintei).
Allah sa te binecuvanteze si sa te ocroteasca!
Sus In jos
https://forumuldespreislam.forumgratuit.ro
mariam rabaddah

mariam rabaddah


Mesaje : 2
Data de inscriere : 05/01/2011
Varsta : 33
Localizare : Oradea

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 05, 2011 2:32 am

W aleikum assalam frate si multumesc pentru primirea calduroasa.sunt sigura ca voi gasi multe materiale utile in acest forum!:) Allah sa va binecuvinteze!
Sus In jos
Noor İslam
Admin
Admin
Noor İslam


Mesaje : 551
Data de inscriere : 22/04/2010
Varsta : 42
Localizare : Turcia

SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Ian 05, 2011 4:58 am

Wa Aleykum Selam Wa Rahmatullahi Wa Barakatuhu!

Bine ai venit printre noi surioara Maryam, multumim ca te-ai ıntegistrat pe forum si sper ca sa gasesti materiale interesante şi utile... SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 939668
Te invit sa te simti bine, sa vorbeşti liber, poti sa deschizi subiecte sau sa pui ıntrebari ; poti sa postezi fara nici o restrictie oriunde doreşti ın forum... SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 868220

Eşti binevenita oricand pe forumul nostru despre İslam! SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 448153
Sus In jos
http://www.muslimsromania.blogspot.com
Continut sponsorizat





SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SA NE CUNOASTEM!   SA NE CUNOASTEM! - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
SA NE CUNOASTEM!
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: GENERAL :: BINE ATI VENIT-
Mergi direct la: